Margot Berkman

Margot Berkman

Dwaallicht van Orden
2015
Voorstudie in inkt
Formaat 50 x 70 cm
€ 1050

Deze voorstudie in inkt behoort tot een van de goedgekeurde ontwerpen voor 8 bronzen beelden die in het voorjaar van 2016 op markante locaties in Apeldoorn geplaatst worden.
De beelden zijn 3 meter hoog.
Bij dit veilinglot wordt extra aangeboden
1. Een gesigneerde publicatie ‘Dwaallichten van Orden’
2. Een persoonlijke uitnodiging voor de feestelijke onthulling in het voorjaar van 2016.